Tel: (0222) 230 0051

Adres: İstiklal Mah. Çınar Sok. No: 6 26010, Odunpazarı, Eskişehir, Türkiye


Eskişehir Göz Sağlığı Hastalıkları Dal Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinin İstiklal Mah. mahallesinde (Çınar Sokak) yer alıyor. Eskişehir Göz Sağlığı Hastalıkları Dal Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eskişehir Göz Sağlığı Hastalıkları Dal Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eskişehir Göz Sağlığı Hastalıkları Dal Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eskişehir Göz Sağlığı Hastalıkları Dal Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eskişehir Göz Sağlığı Hastalıkları Dal Merkezi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Eskişehir Göz Sağlığı Hastalıkları Dal Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...