Eskişehir Büyükşehir Belediyesi logo

Tel: (0222) 211 5500

Adres: Arifiye Mh. İkieylül Caddesi, No: 53, Belediye Hizmet Binası, Odunpazarı, Eskişehir, Türkiye


Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinin Arifiye Mah. mahallesinde (İki Eylül Caddesi) yer alıyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
    Toplam 20 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eskişehir Büyükşehir Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eskişehir Büyükşehir Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eskişehir Büyükşehir Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...