Adres: Eskişehir, Öğretmenler Cd, 2, Vişnelik, , Eskişehir, Türkiye


Eskişehir Atatürk Stadı, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinin Vişnelik Mah. mahallesinde (Öğretmenler Caddesi) yer alıyor. Eskişehir Atatürk Stadı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eskişehir Atatürk Stadı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eskişehir Atatürk Stadı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eskişehir Atatürk Stadı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eskişehir Atatürk Stadı

0 görüş var

Eskişehir Atatürk Stadı adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Eskişehir Atatürk Stadı
Vişnelik Mah.Öğretmenler Caddesi, Odunpazarı, Eskişehir.
Eskişehir Atatürk Stadı

Aşağıdaki formu kullanarak Eskişehir Atatürk Stadı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...