Tel: (0212) 454 1100

Adres: Sanayi Caddesi, Vadi Sokak, No: 2, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 5 senedir faal

Eskidji Müzecilik ve Sanatsal Faaliyetler , İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Yenibosna Merkez Mah. mahallesinde (Sanayi Caddesi) yer alıyor. Eskidji Müzecilik ve Sanatsal Faaliyetler yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eskidji Müzecilik ve Sanatsal Faaliyetler nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Özel müzeler kültür tesisleri kongre merkezleri sergi alanları yatırımları tarihi kültürel ve sanatsal tasarımları inşaatlarının yapılması onarımları ve işletilmesi. Şirket amaç ve konusu içine giren konularda her çeşit ticari faaliyetlerde bulunabilir her çeşit taşıt aracı ve gayrimenkul satın alabilir satabilir ve üzerindeki her türlü yasal haklarını kullanabilir şirket konusu ile ilgili olarak her türlü gayrimenkul iktisap edebilir kiralayabilir veya kiraya verebilir alabilir satabilir sahibi bulunduğu menkul ve gayrimenkulleri üçüncü şahıslar lehine ipotek verebilir tesis ve tescil edebilir kefil olabilir veya bublar üzerinde her türlü hakları iktisap edebilir şirket maliki bulunduğu menkul ve gayrimenkulleri gerek kendi borçları için gerekse üçüncü gerçek ve tüzel kişilerin borçları için ipotek edebilir kefalet olarak verebilir alabilir teminat olarak gösterebilir ve alacaklarını karşılık da menkul ve gayri menkulleri ipotek alabilir verebilir ve bu ipotekleri fekkedebilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,


Aşağıdaki haritayı kullanarak Eskidji Müzecilik ve Sanatsal Faaliyetler nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eskidji Müzecilik ve Sanatsal Faaliyetler konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eskidji Müzecilik ve Sanatsal Faaliyetler

Aşağıdaki formu kullanarak Eskidji Müzecilik ve Sanatsal Faaliyetler ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...