Tel: (0212) 503 2000

Adres: Sanayi Caddesi Vadi Sokak No: 2, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Eskidji Bazaar Yenibosna Bit Pazarı, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Yenibosna Merkez Mah. mahallesinde (Vadi Sokak) yer alıyor. Eskidji Bazaar Yenibosna Bit Pazarı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eskidji Bazaar Yenibosna Bit Pazarı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Eskidji Bazaar, ucuzluk ve kalitenin bir arada bulunduğu tek adres. Beyaz Eşyadan Mobilya ya, Okul Önlüğünden Ayakkabıya, Otomobil Aksesuarlarından Takı Setine Kadar Her Türlü İhtiyacın Karşılandığı Eskidji Bit Pazarı Müşteri Memnuniyetinin Ön Planda tutarak Ucuz Alışverişin Yeni Adresi Olmayı Hedefliyor.


0 görüş var

    Eskidji Bazaar Yenibosna Bit Pazarı
    Toplam 28 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.43 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eskidji Bazaar Yenibosna Bit Pazarı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eskidji Bazaar Yenibosna Bit Pazarı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eskidji Bazaar Yenibosna Bit Pazarı

Aşağıdaki formu kullanarak Eskidji Bazaar Yenibosna Bit Pazarı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...