Tel: (0212) 551 0808

Adres: Sanayi Cad. Vadi Sok. No: 2 Eski TGRT Binası Yanı Yenibosna (Merkez) Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Eskıdjı Bit Pazarı, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Zafer Mah. mahallesinde (Vadi Sokak) yer alıyor. Eskıdjı Bit Pazarı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eskıdjı Bit Pazarı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eskıdjı Bit Pazarı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eskıdjı Bit Pazarı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eskıdjı Bit Pazarı

0 görüş var

Eskıdjı Bit Pazarı adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
Eskıdjı Bit Pazarı
Zafer Mah.Vadi Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 551 0808 Eskıdjı Bit Pazarı

Aşağıdaki formu kullanarak Eskıdjı Bit Pazarı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...