Tel: (0212) 638 8831 veya (0212) 517 0089

Adres: Mimar Hayrettin Mah. Balipaşa Yokuşu Sok. Eser Center No:38/26 Beyazıt, Fatih, İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 12 senedir faal

Eser Tekstil Deri Kürk Kırtasiye İnşaat Taahhüt Turizm Gıda, İstanbul ili Fatih ilçesinin Mimar Hayrettin Mah. mahallesinde yer alıyor.

Her türlü has deri ve suni deri ile bunlardan yapılan mamül maddelerin alımı satımı imalatı, . . . . . . ve Her türlü tekstil ve konfeksiyon yan mamüllerinin alım satımıimalatını ithalatını ve pazarlamasını yapar ve Şirket amaç ve konusunun gerçekleştirmek malları iktisap eder. Bunları inşa eder, alıp satar, cins ve tashihi yapabilir. Başkasından kiralayacağı gibi başkasında kiraya verir, rehin ve ipotek alabilir. Borçları için rehin ve ipotek verebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Eser Tekstil Deri Kürk Kırtasiye İnşaat Taahhüt Turizm Gıda ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...