Tel: (0212) 596 1818

Adres: Doğan Araslı Cad. No: 19 Esenyurt Kültür Merkezi Karşısı Esenyurt (Merkez) Mh. Esenyurt Büyükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Esenyurt Sağlık Ocağı, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Saadetdere Mah. mahallesinde (Doğan Araslı Blv) yer alıyor. Esenyurt Sağlık Ocağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Esenyurt Sağlık Ocağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Esenyurt Sağlık Ocağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Esenyurt Sağlık Ocağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Esenyurt Sağlık Ocağı

0 görüş var

Esenyurt Sağlık Ocağı adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.76 puan almıştır.
Esenyurt Sağlık Ocağı
Saadetdere Mah.Doğan Araslı Blv, Esenyurt, İstanbul.
+90(0212) 596 1818 Esenyurt Sağlık Ocağı

Aşağıdaki formu kullanarak Esenyurt Sağlık Ocağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...