Esenyurt Belediyesi logo

Tel: (0212) 622 0333

Adres: İnönü Mh. Doğan Araslı Bulvarı Bulvarı, Belediye Başkanlığı Binası, Esenyurt, İstanbul, Türkiye


Esenyurt Belediyesi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde (Doğan Araslı Blv) yer alıyor. Esenyurt Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Esenyurt Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Esenyurt Belediyesi
  Toplam 57 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.54 puan aldı.
 • Merhaba.Ben Cumhuriyet mah.1981 sok.ta oturmaktayım.Mahallemize yaptığınız hizmetlerden çok memnunuz 2 adet parkaımız var fakat son günlerde mahallemize dadanan birkaç grup serseri olarak tabir edeceğim gruplar var ve bu gruplar mahallede yüksek seslerle bağırarak olsun yaptıkları hareketler olsun bizleri çok rahatsız etmektedir.Parklara zarar vermekteler, dışardaki çocuklarımıza sataşıp onlarla tartışma çıkarmaya çalışmaktalar.Şu son 2 hafta içindede bahçelerden bisikletleri çalıyorlsr.Daha dün akşam sahura yakin 2 tane çocuğu karşı siteden bisiklet çalrken gördük bağırdık çagırdık fakat gözümüze baka baka alıp götürdüler.Geçen hafta polis ekiplerini birileri çağırmış onlarda 1-2 gün geçip bıraktılar.Kısaca sı çoluk çocuk konu komşu hiç rahat değiliz en son çare size mail atmayı düşündük.Bu parklara bir çözüm bulmanızı rica ediyoruz.Bu arada bu gruptaki çocuklarin elleride boş değil.Ramazanı huzurla geçiremiyotuz.Teşekkürler.kolay gelsin.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • ben hiç razı deilim esenyurt belediye çalışanşlarından ben engelli bir vtan daşım bana iş imkanı tanımadı bir esenyurt belediyesine ben fazla gelmedimkii budurumu kınıyorum yazıkkk

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Esenyurt Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Esenyurt Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Esenyurt Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Esenyurt Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...