Tel: (0212) 622 0333

Adres: İnönü Mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı Caddesi, Esenyurt Belediye Başkanlığı Binası, Esenyurt, , İstanbul, Türkiye


Esenyurt Belediyesi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde yer alıyor. Esenyurt Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Esenyurt Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Esenyurt Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Esenyurt Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Esenyurt Belediyesi

1 görüş var

  • ben hiç razı deilim esenyurt belediye çalışanşlarından ben engelli bir vtan daşım bana iş imkanı tanımadı bir esenyurt belediyesine ben fazla gelmedimkii budurumu kınıyorum yazıkkk

    Misafir, 17.04.2014 22:10:00

Esenyurt Belediyesi adlı mekan, 47 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Esenyurt Belediyesi
, Esenyurt, İstanbul.
+90(0212) 622 0333 Esenyurt Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Esenyurt Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...