Tel: (0216) 389 9571

Adres: İnönü Cd. No: 116, 34870 Esentepe, Kartal, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • mobilyacı
  • Bu firma 16 senedir faal

Esentepe Mobilya, İstanbul ili Kartal ilçesinde yer alıyor. Esentepe Mobilya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Esentepe Mobilya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Mobilya sanayinin gerektirdiği yatırım tasarruf faaliyetlerinde bulunmak ağaç metal metal dışı element plastikten üretilen her türlü mobilyaların mobilya aksam ve teferruatları ile yedek parçalarının mabilya iskeletlerinin hazır mutfakların dekoratif mabilyaların ve aksamlarının üretimi ithal ve ihracı toptan ve perakende pazarlaması ticareti her türlü mobilyaların tamir bakım onarımı ve montajı ve 12. 9. 2008 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Esentepe Mobilya
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 1 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Esentepe Mobilya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Esentepe Mobilya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Esentepe Mobilya