Tel: (0212) 562 0092

Adres: Esenler Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi,  : Davutpaşa Mah. 45. Sok. No 6 Esenler, İstanbul, Türkiye


Esenler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İstanbul ili Esenler ilçesinin Davut Paşa Mah. mahallesinde (45. Sokak (7. Sk)) yer alıyor. Esenler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Esenler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Esenler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Esenler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Esenler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Esenler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.41 puan almıştır.
Esenler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Davut Paşa Mah.45. Sokak (7. Sk), Esenler, İstanbul.
+90(0212) 562 0092 Esenler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Esenler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...