Tel: (0212) 658 1010 veya (0212) 658 0505

Adres: Altıntepsi Mh. Esenler Caddesi, Esenler Otogarı, 34035 Altıntepsi, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


Esenler Otogarı, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Altıntepsi Mah. mahallesinde (Esenler Otogarı) yer alıyor. Esenler Otogarı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Esenler Otogarı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

5 Mayıs 1994 yılında hizmete açılan İstanbul Otogarı, AVRASYA Terminal İşletmeleri A.Ş.tarafından işletilmektedir. 1970 yılında Topkapı Otogarı'nda 19 yazıhane mevcutken, bugün bu sayı İstanbul Otogarı'nda 168 yazıhaneye ulaştı. İstanbul Otogarı'nda şu anda 324 firma faaliyet göstermektedir. Avrupa'nın en büyük ve en hareketli otogarı olan İstanbul Otogarı, bilindiğinin aksine Esenler'de değil, Bayrampaşa ilçesi sınırları içindedir. İstanbul Otogarı devlet desteği olmaksızın 140 milyon dolara mal oldu.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Esenler Otogarı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Esenler Otogarı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Esenler Otogarı

0 görüş var

Esenler Otogarı adlı mekan, 56 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.12 puan almıştır.
Esenler Otogarı
Altıntepsi Mah.Esenler Otogarı, Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 658 1010 Esenler Otogarı

Aşağıdaki formu kullanarak Esenler Otogarı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...