Tel: (0212) 430 8533

Adres: Esenler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi, Turgut Reis Mahallesi, Okul Caddesi, Lise Sokak, No: 1, Esenler, İstanbul, Türkiye


Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi, İstanbul ili Esenler ilçesinde yer alıyor. Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi

1 görüş var

  • Arkadaşlar bu okula sınav için gidecek olanlar: dere-tepe ve yüzyıl minbüslerine binerek ulaşabilirler. Bu minibüsler esenler merkez metro istasyonu, menderes metro istasyonu önünden geçmektedir. Ayrıca yine bu minibüsler topkapıdan kalkmakta maltepe metrobüs durağının hemen yanından da geçmektedir. Bu minibüslere binecek olan arkadaşlar trafo durağında ineceklerini söylesinler. Okul buradan yürüme mesafesindedir. Tahmini olarak 5-6 dakika mesafededir. Ayrıca Turgutreis-Mecidiyeköy otobüs seferide vardır.

    Misafir, 21.03.2014 22:47:00

Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 49 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.49 puan almıştır.
Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi
, Esenler, İstanbul.
+90(0212) 430 8533 Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...