Tel: (0212) 430 8533

Adres: Esenler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi, Turgut Reis Mahallesi, Okul Caddesi, Lise Sokak, No: 1, Esenler, İstanbul, Türkiye


Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi, İstanbul ili Esenler ilçesinde yer alıyor. Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi
    Toplam 49 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.49 puan aldı.
  • Arkadaşlar bu okula sınav için gidecek olanlar: dere-tepe ve yüzyıl minbüslerine binerek ulaşabilirler. Bu minibüsler esenler merkez metro istasyonu, menderes metro istasyonu önünden geçmektedir. Ayrıca yine bu minibüsler topkapıdan kalkmakta maltepe metrobüs durağının hemen yanından da geçmektedir. Bu minibüslere binecek olan arkadaşlar trafo durağında ineceklerini söylesinler. Okul buradan yürüme mesafesindedir. Tahmini olarak 5-6 dakika mesafededir. Ayrıca Turgutreis-Mecidiyeköy otobüs seferide vardır.

    45/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi