Adres: Esenler Bülent Doğanlar Semt Polikliniği, Esenler, 34220 Mimarsinan, , İstanbul, Türkiye


Esenler Bülent Doğanlar Semt Polikliniği, İstanbul ili Esenler ilçesinin Mimar Sinan Mah. mahallesinde yer alıyor. Esenler Bülent Doğanlar Semt Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Esenler Bülent Doğanlar Semt Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Esenler Bülent Doğanlar Semt Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Esenler Bülent Doğanlar Semt Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Esenler Bülent Doğanlar Semt Polikliniği

0 görüş var

Esenler Bülent Doğanlar Semt Polikliniği adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Esenler Bülent Doğanlar Semt Polikliniği
Mimar Sinan Mah., Esenler, İstanbul.
Esenler Bülent Doğanlar Semt Polikliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Esenler Bülent Doğanlar Semt Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...