Tel: (0212) 430 7450

Adres: Esenler Belediyesi Kültür Merkezi, Tuna Mahallesi, Mahmutbey Caddesi, No: 33, Esenler, İstanbul, Türkiye


EKM CAFE & Sosyal Tesisleri, İstanbul ili Esenler ilçesinde yer alıyor. EKM CAFE & Sosyal Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. EKM CAFE & Sosyal Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  EKM CAFE & Sosyal Tesisleri
  Toplam 46 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.48 puan aldı.
 • Üçyüzlü metro durağında inip minibüsle ulaşabilirsiniz. Ya da yürüyerek 20 dakikada ulaşabilirsiniz. Veya taksiyle 3-4 dakikada. Çinçindere caddesinin sonunda yer alıyor zaten.

  4/ 5 yıldız
  ,

 • Esenler kültür merkezi sosyal tesislerine Bahçelievler den ; Metro ile gelsem hangi istasyonda inmem gerekiyor? Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak EKM CAFE & Sosyal Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak EKM CAFE & Sosyal Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: EKM CAFE & Sosyal Tesisleri

Aşağıdaki formu kullanarak EKM CAFE & Sosyal Tesisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...