Tel: (0216) 335 7990

Adres: Esenevler Mahallesi, Kervan Sokak, No: 2, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Ümraniye, Esenevler Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Namık Kemal Mah. mahallesinde (Şht. Y. Dursun Parkı) yer alıyor. Ümraniye, Esenevler Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ümraniye, Esenevler Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ümraniye, Esenevler Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ümraniye, Esenevler Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ümraniye, Esenevler Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

Ümraniye, Esenevler Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.91 puan almıştır.
Ümraniye, Esenevler Mahallesi Muhtarlığı
Namık Kemal Mah.Şht. Y. Dursun Parkı, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 335 7990 Ümraniye, Esenevler Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Ümraniye, Esenevler Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...