Tel: (0212) 596 9686 veya (0212) 596 1056

Adres: Esenyurt Devlet Hastanesi Karşısı, 1272. Sokak, Kat: 2, Esenyurt, İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 7 senedir faal

Esendent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Talatpaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Esendent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Esendent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her çeşit sağlık hizmetleri vermek üzere özel hastaneler tıp merkezleri poliklinikler dispanserler laboratuarlar sağlık merkezleri ve tesisleri sağlık kabinlari diş ve ağız sağlığı merkezleri diş laboratuarları kurmak satın almak işletmek şubeler açmak ve devretmek. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir şirket gayrimen kulleri üzerinde irtifak intifa sükuna gayrimenkul mükellefi yeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi ifraz tevhit taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve anasözleşmesin de yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Esendent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Esendent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Esendent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi