Tel: (0216) 472 7778

Adres: Maraşal Fevzi Çakmak Cad. Esatpaşa Son Durak Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Ataşehir Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde yer alıyor. Ataşehir Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ataşehir Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ataşehir Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ataşehir Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ataşehir Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi

1 görüş var

  • bende bu liseye kayıt olmak istiyorum inşalah olur yerr olarak nerde

    Misafir, 26.07.2010 13:05:00

Ataşehir Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.76 puan almıştır.
Ataşehir Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi
, Ataşehir, İstanbul.
+90(0216) 472 7778 Ataşehir Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ataşehir Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...