Adres: Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu Müd, , 25200 Gez, , Erzurum, Türkiye


Erzurum Öğretmen Evi, Erzurum ili Yakutiye ilçesinin Gez Mah. mahallesinde yer alıyor. Erzurum Öğretmen Evi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Erzurum Öğretmen Evi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Erzurum Öğretmen Evi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Erzurum Öğretmen Evi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Erzurum Öğretmen Evi

0 görüş var

Erzurum Öğretmen Evi adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.19 puan almıştır.
Erzurum Öğretmen Evi
Gez Mah., Yakutiye, Erzurum.
Erzurum Öğretmen Evi

Aşağıdaki formu kullanarak Erzurum Öğretmen Evi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...