Tel: (0442) 327 2835

Adres: Çiftlik Mh. Kars - Erzincan Karayolu, Havaalanı Yolu, Pk: 25060, Yakutiye, Erzurum, Türkiye


Erzurum Havalimanı, Erzurum ili Yakutiye ilçesinin Çiftlik Mah. mahallesinde yer alıyor. Erzurum Havalimanı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Erzurum Havalimanı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Erzurum Havalimanı
    Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.42 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Erzurum Havalimanı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Erzurum Havalimanı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Erzurum Havalimanı

Aşağıdaki formu kullanarak Erzurum Havalimanı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...