Tel: (0212) 606 2007

Adres: ESKİ EDİRNE ASFALTI NO:622 Sultançifliği Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


ERTUNÇ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Uğur Mumcu Blv) yer alıyor. ERTUNÇ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. ERTUNÇ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak ERTUNÇ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak ERTUNÇ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: ERTUNÇ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

0 görüş var

ERTUNÇ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
ERTUNÇ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ
Esentepe Mah.Uğur Mumcu Blv, Sultangazi, İstanbul.
+90(0212) 606 2007 ERTUNÇ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Aşağıdaki formu kullanarak ERTUNÇ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...