Tel: (0216) 496 1611

Adres: Ayvalık Sok. No: 29 Turgut Reis Mh. Sultanbeyli, , İstanbul, Türkiye


Ersöz Mobilya Dekorasyon İnşaat, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Turgut Reis Mah. mahallesinde (Ayvalık Sokak) yer alıyor. Ersöz Mobilya Dekorasyon İnşaat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ersöz Mobilya Dekorasyon İnşaat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü ağaç ve ağaç ürünlerinden mobilya imalatı ve mobilya ile ilgili aksesuar ve hırdavat çeşitleri imalatı, alım satımı, pazarlaması, ithal ve ihracatını yapmak, mobilya ile ilgili makine ve teçhizat alım satımı, ithal ve ihracatını yapmak, mobilya cila, boya ve pres atölyeleri açmak ve işletmek ve 14. 5. 2010 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Ersöz Mobilya Dekorasyon İnşaat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ersöz Mobilya Dekorasyon İnşaat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ersöz Mobilya Dekorasyon İnşaat