Tel: (0212) 475 9914 veya (0212) 475 9915

Adres: Uğur Mumcu Mah. O Caddesi, 2271 Sokak, No: 21, Sulltançiftliği, Sultangazi, İstanbul, Türkiye


Ersin Ayakkabı Genel Merkez & Fabrika, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Uğur Mumcu Mah. mahallesinde (2271. Sokak) yer alıyor. Ersin Ayakkabı Genel Merkez & Fabrika yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ersin Ayakkabı Genel Merkez & Fabrika nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Her türlü kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları, botları, çizmeleri, terlikleri ve benzeri mamulleri imalatını yapmak, alıp satmak, pazarlamak, ithal ve ihraç etmek, bu amaçla yurt içinde ve yurt dışında sınaive ticari tesisler kurmak ve 18. 2. 2013 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı diğer işler.


1 görüş var

    Ersin Ayakkabı Genel Merkez & Fabrika
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.57 puan aldı.
  • ayakkabı sanayının onde gelen fırmalarından bırısı...

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ersin Ayakkabı Genel Merkez & Fabrika nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ersin Ayakkabı Genel Merkez & Fabrika konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ersin Ayakkabı Genel Merkez & Fabrika

Aşağıdaki formu kullanarak Ersin Ayakkabı Genel Merkez & Fabrika ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...