Tel: (0212) 241 6500

Adres: Abdi İpekçi Cad. No: 15 Harbiye Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Ermenegildo Zegna, İstanbul ili Şişli ilçesinin Harbiye Mah. mahallesinde (Eytam Caddesi) yer alıyor. Ermenegildo Zegna yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ermenegildo Zegna nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Erkek giyim eşyaları ve aksesuar üretim, ihracat, ithalatı, erkek giyimi konusunda hammadde, yarımamul ve yardımcı malların üretim, ithalat ve ihracatı. Aracılık yapmamak kaydıyla şirketin konusuna giren işler için yurt içi ve yurtdışı teşekkül müessese ve bankalarla uzun orta ve kısa vadeli kredi anlaşmaları yapmak kredi almak şirket alacaklarını tahtı teminata almak için gayrimenkul ipoteği menkul rehni almak ve fek etmek ve şirket konusundan doğan borçlar için gayrimenkul ipoteği menkul rehni vermek. Amaca ulaşmak için gayrimenkul almak satmak iktisap devir ve ferağ etmek kiralanan yerlerin kira akidlerinin ve her türlü ayni hakkın tapu sicilinde tescilini talep etmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Ermenegildo Zegna nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ermenegildo Zegna konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ermenegildo Zegna