Tel: (0216) 413 5750

Adres: Orhan Veli Kanık Cad. No: 208 Kavacık Mh. Beykoz, , İstanbul, Türkiye


Erkoç Sıhhi Tesisat Mlz. San. Tic. Ltd. Şti., İstanbul ili Beykoz ilçesinin Kavacık Mah. mahallesinde (Orhan Veli Kanık Caddesi) yer alıyor. Erkoç Sıhhi Tesisat Mlz. San. Tic. Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Erkoç Sıhhi Tesisat Mlz. San. Tic. Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket her türlü inşaat ve yapı malzemelerinin toptan alımı, satımı, imalatı, depolanması, ithalatı, ihracatı ile bunların fuarlarda sergilenmesi ve pazarlanması İştigal konusu ile ilgili her türlü hisseli veya hissesiz , ipotekli veya ipoteksiz, hacizli veya hacizsiz taşınmaz satın almak, sahibi bulunduğu veya alacağı taşınmaz malları satmak, rehnetmek, kiraya vermek veya taşınmazlar üzerinde her türlü ayni hak tesis etmek, kiraya vermek veya başka gayrimenkulleri kiralamak ve anaszöleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Erkoç Sıhhi Tesisat Mlz. San. Tic. Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Erkoç Sıhhi Tesisat Mlz. San. Tic. Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Erkoç Sıhhi Tesisat Mlz. San. Tic. Ltd. Şti.

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Erkoç Sıhhi Tesisat Mlz. San. Tic. Ltd. Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...