Tel: (0352) 337 5244 veya (0352) 337 5241

Adres: Hilal Mh. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı, Erkilet Havalimanı, Kocasinan, Kayseri, Türkiye


Kayseri Erkilet Havalimanı, Kayseri ili Kocasinan ilçesinin Hilal Mah. mahallesinde yer alıyor. Kayseri Erkilet Havalimanı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kayseri Erkilet Havalimanı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kayseri Erkilet Havalimanı
    Toplam 32 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.69 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kayseri Erkilet Havalimanı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kayseri Erkilet Havalimanı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kayseri Erkilet Havalimanı

Aşağıdaki formu kullanarak Kayseri Erkilet Havalimanı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...