yazdır
 • Nereye: Erişkenler Otomotiv Yapı adresine

Erişkenler Otomotiv Yapı hakkında

Erişkenler Otomotiv Yapı San. ve Tic. Ltd. Şirketi, Her türlü binek otomobillerinin kamyon ve kamyonetlerin treyler ve tırların motosiklet ve bisikletlerin arazide kullanılan araçların 4x4 lerin zirai maksatla kullanılan araçların iş makinaları ve bunlara ilişkin iç ve dış lastiklerinin jantlarının camlarının akülerinin iç ve dış aksamlarının bilumum yedek parçalarınınimalatı alımı satımı ticareti pazarlanması ithalatı ve ihracatını yapmak. Şirket faaliyet için iç ve dış piyasalarda uzun orta ve kısa vadeli istikrazlar akdetmek emval ve kefalet kredileri emtia, akreditif, yatırım kredileri, senet üzerinde avans kredileri temin etmek, gerektiğinde taşınmaz malları rehin vermek, teminat mektubu almak ve vermek. Şirket konusu ile ilgili, olarak menkul ve gayrimenkul alabilir, satabilir, kiralayabilir veya kiraya verebilir. İvazlı ve ivazsız menkul ve gayrimenkulleri iktisap edebilir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi tasarruflarda bulunabilir. bu gayrimenkuller üzerinde şirekt ipotek verebilir ve alabilir. Başka ayni ve şahsi haklar tesis edebilir. bu gayrimenkuller üzerinde her türlü inşaatlar yapabilir, menkul ve gayrimenkuller üzerindeki ayni ve şahsi haklarını başkalarına satabilir, devredebilir, trampa edebilir, ifraz ve tevhit edebilir. Parseller haline getirip kamu idare ve kuruluşları ile gayrimenkulleri bedelli ve bedelsiz olarak değiştirebilir Bu konulardaki idari, hukuki ve mali tasarrufları tapu idarelerinde diğer resmi ve özel kuruluşlardan ifa, intaç ve temlik edebilir. kat mülkiyeti haklarını kullanabilir, irtifak intifa ve sükuna hakları ile Türk Medeni kanununun bu konudaki hükümleri gereğince mükellefiyetli ve mükellefiyetsiz tasarruflarda da bulunabilir. Gerektiğinde sahip olduğu bu menkul ve gayrimenkullerin rehin, ipotek, teminat ve kefalet olarak gösterilebilr, gerektiğinde bu hususları tescil ettirebilir, fesih edebilir. ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Erişkenler Otomotiv Yapı için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar