Tel: (0216) 540 5656

Adres: Çetin Cad. Hüsrev Sok. No: 6 Tem Yanyol Yakınında Yukarı Dudullu Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Erişkenler Otomotiv Yapı, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Yukarı Dudullu Mah. mahallesinde (Metin Caddesi) yer alıyor. Erişkenler Otomotiv Yapı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Erişkenler Otomotiv Yapı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü binek otomobillerinin kamyon ve kamyonetlerin treyler ve tırların motosiklet ve bisikletlerin arazide kullanılan araçların 4x4 lerin zirai maksatla kullanılan araçların iş makinaları ve bunlara ilişkin iç ve dış lastiklerinin jantlarının camlarının akülerinin iç ve dış aksamlarının bilumum yedek parçalarınınimalatı alımı satımı ticareti pazarlanması ithalatı ve ihracatını yapmak. Şirket faaliyet için iç ve dış piyasalarda uzun orta ve kısa vadeli istikrazlar akdetmek emval ve kefalet kredileri emtia, akreditif, yatırım kredileri, senet üzerinde avans kredileri temin etmek, gerektiğinde taşınmaz malları rehin vermek, teminat mektubu almak ve vermek. Şirket konusu ile ilgili, olarak menkul ve gayrimenkul alabilir, satabilir, kiralayabilir veya kiraya verebilir. İvazlı ve ivazsız menkul ve gayrimenkulleri iktisap edebilir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi tasarruflarda bulunabilir. bu gayrimenkuller üzerinde şirekt ipotek verebilir ve alabilir. Başka ayni ve şahsi haklar tesis edebilir. bu gayrimenkuller üzerinde her türlü inşaatlar yapabilir, menkul ve gayrimenkuller üzerindeki ayni ve şahsi haklarını başkalarına satabilir, devredebilir, trampa edebilir, ifraz ve tevhit edebilir. Parseller haline getirip kamu idare ve kuruluşları ile gayrimenkulleri bedelli ve bedelsiz olarak değiştirebilir Bu konulardaki idari, hukuki ve mali tasarrufları tapu idarelerinde diğer resmi ve özel kuruluşlardan ifa, intaç ve temlik edebilir. kat mülkiyeti haklarını kullanabilir, irtifak intifa ve sükuna hakları ile Türk Medeni kanununun bu konudaki hükümleri gereğince mükellefiyetli ve mükellefiyetsiz tasarruflarda da bulunabilir. Gerektiğinde sahip olduğu bu menkul ve gayrimenkullerin rehin, ipotek, teminat ve kefalet olarak gösterilebilr, gerektiğinde bu hususları tescil ettirebilir, fesih edebilir. ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Erişkenler Otomotiv Yapı
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Erişkenler Otomotiv Yapı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Erişkenler Otomotiv Yapı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Erişkenler Otomotiv Yapı