Tel: (0212) 451 2933

Adres: Yenibosna Kuleli Zafer Mah. Vadi Sok. Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Bahçelievler Erguvan İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde yer alıyor. Bahçelievler Erguvan İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler Erguvan İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler Erguvan İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler Erguvan İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler Erguvan İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • Okul hakkındaki geniş bilgiyi
    www.erguvan.k12.tr

    web sitesinden alabilirsiniz.

    Misafir, 24.06.2011 16:28:00

Bahçelievler Erguvan İlköğretim Okulu adlı mekan, 39 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.92 puan almıştır.
Bahçelievler Erguvan İlköğretim Okulu
, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 451 2933 Bahçelievler Erguvan İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçelievler Erguvan İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...