Erenköy Vergi Dairesi Müdürlüğü logo

Tel: (0216) 575 7865 veya (0216) 575 7866

Adres: Bostancı Sanayi Sitesi, Değirmenyolu Caddesi, No. 18, Maliye Kompleksi, İçerenköy, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Erenköy Vergi Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin İçerenköy Mah. mahallesinde (Değirmen Yolu Caddesi) yer alıyor. Erenköy Vergi Dairesi Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Erenköy Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Vergi Dairesi Faaliyet Alanı
SUADİYE MAH. , 19 MAYIS MAH. , ERENKÖY MAH. , BOSTANCI MAH. KOZYATAGI MAH.

» Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım?


Dairemiz Bostancı Köprüsü çıkışında başlayan Kadıköy Sanai Sitesinde bulunmakta olup, Bostancı Köprüsüne 100metre yaya yolu ile dairemize ulaşılabilinmektedir. Ulaşma şekilleri şöyledir: -Kadıköy-Kayışdağı 319 Nolu Belediye Otobüsü ile, Kadıköy-Yakacık Münübüsleriyle, Kadıköy – Kartal Münübüsleriyle, Kadıköy-K. Bakkalköy Münübüsleriyle, Kadıköy –K. Bakkalköy Ziverbey Münübüsleriyle, Gebze-Harem Münübüsleriyle Bostancıdan dairemize gelmek için;Bostancı-Dudullu Münübüsleriyle, E-5 karayolunda Bostancı Köprüsü Durağında inilecek ve köprüden yüz metre kadar yaya yolu ile dairemize ulaşılabilinmektedir.


0 görüş var

    Erenköy Vergi Dairesi Müdürlüğü
    Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.64 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Erenköy Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Erenköy Vergi Dairesi Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Erenköy Vergi Dairesi Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Erenköy Vergi Dairesi Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...