Erenköy Semt Polikliniği logo

Tel: (0216) 542 4444

Adres: Ethem Efendi Caddesi, Hat Boyu Sokak, No: 36, Erenköy, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Erenköy Semt Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Erenköy Mah. mahallesinde (Hatboyu Sokak) yer alıyor. Erenköy Semt Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Erenköy Semt Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Erenköy Semt Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Erenköy Semt Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Erenköy Semt Polikliniği

0 görüş var

Erenköy Semt Polikliniği adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
Erenköy Semt Polikliniği
Erenköy Mah.Hatboyu Sokak, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 542 4444 Erenköy Semt Polikliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Erenköy Semt Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...