Tel: (0216) 572 4712

Adres: Kayışdağı Cad. No: 51/53 Carrefour AVM Yakınında Küçükbakkalköy Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Eren Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Küçükbakkalköy Mah. mahallesinde (Fevzi Paşa Caddesi) yer alıyor. Eren Cerrahi Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eren Cerrahi Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eren Cerrahi Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eren Cerrahi Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eren Cerrahi Tıp Merkezi

0 görüş var

Eren Cerrahi Tıp Merkezi adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Eren Cerrahi Tıp Merkezi
Küçükbakkalköy Mah.Fevzi Paşa Caddesi, Ataşehir, İstanbul.
+90(0216) 572 4712 Eren Cerrahi Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Eren Cerrahi Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...