yazdır
 • Nereye: Erdoğanlar Pimapen Alüminyum Doğrama adresine

Erdoğanlar Pimapen Alüminyum Doğrama hakkında

Erdoğanlar Plastik Aliminyum Doğrama Cam Sanayi İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, Şirket her nevi alüminyum, plastik, demir ve ahşap ürünlerden oluşan doğrama, panjur ve benzeri yapı ürünlerinin montajı, toptan ve perakende alımı, satımı, ithali, ihracını yapar. Gerekli araç, nakil vasıtaları makine ve tesisleri ile bunların yedek aksamını satın almak, ithal etmek, gayrı menkuller iktisap etmek, gayri menkuller ile ilgili cins tashihi yaptırmak ve tesisleri devir ve ferağ etmek, sahip olunan gayrı menkulleri ve tesisleri gerektiğinde satmak veya kiraya vermek, gayrı menkuler ve tesisler kiralamak arazi ve arsalar iktisap ederek üzerlerinde inşaat yaptırmak, depolar satış ve teşhir yerleri kurmak icabında bunları kiralamak, kiraya vermek ve satmak, iktisap olunan gayrı menkulleri taksim ifraz ve tefrik etmek, üzerlerinde irtifak intifa sükna, gayrı menkul mükellefiyeti, kat mülkiyeti, kat irtifakı tesis etmek, şirketin ve üçüncü şahısların borçlarını ve alacaklarını teminen ipotek, rehin kefalet ve diğer teminatları vermek ve almak, ipotek ve rehinleri rekve tadil etmek gibi işlemlerde bulunabilir. Şirket amaçlarını gerçekleştirebilmek için lüzumlu bulunan gayrı menkulleri ve aynı hakları iktisap edebilir. Bu gayri menkulleri rehin ipotek ve diğer aynı hakları takyit edebilir. İştigal konusu çerçevesinde ticari muamelet dolayısı ile başkalarını gayrı menkullerini rehin, ipotek ve diğer her çeşit aynı hak ile lehine takyit edebilir. ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Erdoğanlar Pimapen Alüminyum Doğrama için Görüşler

  Ödeme seçenekleri

  EFT/Havale Visa MasterCard Nakit

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar