Tel: (0216) 360 6364

Adres: Atatürk Cad. Hafız İmam Sok. No: 2 Sahrayıcedit Camii Yakınında Dük:3 Sahrayıcedit Mh. Erenköy Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Erdoğanlar Pimapen Alüminyum Doğrama, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Sahrayı Cedit Mah. mahallesinde (Hafız İmam Sokak) yer alıyor. Erdoğanlar Pimapen Alüminyum Doğrama yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Erdoğanlar Pimapen Alüminyum Doğrama nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket her nevi alüminyum, plastik, demir ve ahşap ürünlerden oluşan doğrama, panjur ve benzeri yapı ürünlerinin montajı, toptan ve perakende alımı, satımı, ithali, ihracını yapar. Gerekli araç, nakil vasıtaları makine ve tesisleri ile bunların yedek aksamını satın almak, ithal etmek, gayrı menkuller iktisap etmek, gayri menkuller ile ilgili cins tashihi yaptırmak ve tesisleri devir ve ferağ etmek, sahip olunan gayrı menkulleri ve tesisleri gerektiğinde satmak veya kiraya vermek, gayrı menkuler ve tesisler kiralamak arazi ve arsalar iktisap ederek üzerlerinde inşaat yaptırmak, depolar satış ve teşhir yerleri kurmak icabında bunları kiralamak, kiraya vermek ve satmak, iktisap olunan gayrı menkulleri taksim ifraz ve tefrik etmek, üzerlerinde irtifak intifa sükna, gayrı menkul mükellefiyeti, kat mülkiyeti, kat irtifakı tesis etmek, şirketin ve üçüncü şahısların borçlarını ve alacaklarını teminen ipotek, rehin kefalet ve diğer teminatları vermek ve almak, ipotek ve rehinleri rekve tadil etmek gibi işlemlerde bulunabilir. Şirket amaçlarını gerçekleştirebilmek için lüzumlu bulunan gayrı menkulleri ve aynı hakları iktisap edebilir. Bu gayri menkulleri rehin ipotek ve diğer aynı hakları takyit edebilir. İştigal konusu çerçevesinde ticari muamelet dolayısı ile başkalarını gayrı menkullerini rehin, ipotek ve diğer her çeşit aynı hak ile lehine takyit edebilir. ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Erdoğanlar Pimapen Alüminyum Doğrama
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Erdoğanlar Pimapen Alüminyum Doğrama nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Erdoğanlar Pimapen Alüminyum Doğrama konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Erdoğanlar Pimapen Alüminyum Doğrama