Tel: (0416) 227 2318

Adres: Karapınar Mah. Merkez, Merkez Adıyaman, Türkiye


Erdemir Lisesi, Adıyaman ili Adıyaman Merkez ilçesinin Karapınar Mah. mahallesinde (Adnan Menderes. Cadde) yer alıyor. Erdemir Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Erdemir Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Erdemir Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Erdemir Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Erdemir Lisesi

0 görüş var

Erdemir Lisesi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Erdemir Lisesi
Karapınar Mah.Adnan Menderes. Cadde, Adıyaman Merkez, Adıyaman.
+90(0416) 227 2318 Erdemir Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Erdemir Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...