Tel: (0216) 398 3848

Adres: Veysel Karani Mah. Asiltürk Cad. Çolakoğlu Sok. No: 1 Samandıra - Sancaktepe - İstanbul İstanbul, Türkiye


Erdem Triko, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinin Veysel Karani Mah. mahallesinde (Asıl Türk Caddesi) yer alıyor. Erdem Triko yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Erdem Triko nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Erdem Triko nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Erdem Triko konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Erdem Triko

0 görüş var

Erdem Triko adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.83 puan almıştır.
Erdem Triko
Veysel Karani Mah.Asıl Türk Caddesi, Sancaktepe, İstanbul.
+90(0216) 398 3848 Erdem Triko

Aşağıdaki formu kullanarak Erdem Triko ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...