Tel: (0216) 443 6089

Adres: Tantavi Cad. No: 2/A Aras Kargo yanı ,Ümraniye Belediye Arkası Atatürk Mh. Çarşı Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Erdem Kuru Temizleme, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (Tantavi Caddesi) yer alıyor. Erdem Kuru Temizleme yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Erdem Kuru Temizleme nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Erdem Kuru Temizleme nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Erdem Kuru Temizleme konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Erdem Kuru Temizleme

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Erdem Kuru Temizleme ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...