Tel: (0212) 274 2214 veya (0212) 274 9445

Adres: Levazım Mh. Koru Sokak, Korukent Sitesi, A3 Blok, No: 26b, Pk: 34340, Levent, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Erberk Model ve Oyunculuk Ajansı, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Levazım Mah. mahallesinde (Koru Sokak) yer alıyor. Erberk Model ve Oyunculuk Ajansı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Erberk Model ve Oyunculuk Ajansı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Sosyal kültürel ve sanatsal içerikte faaliyette bulunmak üzere yurt içinde veya yurt dışında defile, gösteri, oyun, reklam ve fotomodellik organizasyonları düzenlemek, bununla ilgili film, video ve fotoğraf çekimleri yapmak ve bu konularda kurulmuş ve kurulacak organizasyonlar ile ortak işbirliği yapmak Şirket manken, fotomodel ve oyuncu yetiştirmek için özel öğretim kurumları açar, kurslar düzenler ve 28. 4. 1997 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Erberk Model ve Oyunculuk Ajansı
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Erberk Model ve Oyunculuk Ajansı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Erberk Model ve Oyunculuk Ajansı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Erberk Model ve Oyunculuk Ajansı

Aşağıdaki formu kullanarak Erberk Model ve Oyunculuk Ajansı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...