Tel: (0212) 516 6496

Adres: Sinekli Medrese Sok. No: 5 Mimar Hayrettin Mh. Beyazıt Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Eray Ayakkabı, İstanbul ili Fatih ilçesinin Mimar Hayrettin Mah. mahallesinde (Sinekli Medrese Sokak) yer alıyor. Eray Ayakkabı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Eray Ayakkabı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ayakkabı sanayi ve ticareti ile ilgili olarak her türlü ayakkabı, bot, spor ayakkabısı, çizmeiterlik, garson, zenne, merdane ve çocuk ayakkabısı alım, satımı, toptan ve perakende pazarlamasını yapmak, ithalat ve ihracatını yapmak bu işleri başkalarına yaptırmak Konusu ile ilgili her türlü emtiayı menkul ve gayrimenkul malları alacağına karşı kabul eder ve satar devraldığı varlıklar mukabilinde ilgili borçları ve alacaklarıda devralır. Her türlü menkul ve gayrimenkul hakları iktisap eder işletir kiralar kiraya verir gerektiğinde alır ve satar Aracılık yapmamak kaydıyla başkalarına ait menkul ve gayrimenkul mallar üzenide şirket lehine ipotek tesis ve tescil eder ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Eray Ayakkabı
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Eray Ayakkabı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Eray Ayakkabı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Eray Ayakkabı