Tel: (0312) 201 4000

Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No: 51/c, Pk: 06530, Yüzüncüyıl, Çankaya, Ankara, Türkiye


Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu - EPDK, Ankara ili Çankaya ilçesinin İşçi Blokları Mah. mahallesinde (1483. Cadde) yer alıyor. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu - EPDK yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu - EPDK nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu - EPDK nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu - EPDK konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu - EPDK

1 görüş var

  • ben kütahyadan muharrem telefonla görüşmek istedim ama muhatap bulamadım..ben yeni kiralık ev tuttum ve doğal gaz saati tahliyeden kesik.bunun açtırmam için benden 379 tl para istendi..bunu şu anda ödeyecek durumum yok..gerekirse kütahyada bulunan bütün resmi kurumlara başvurucam..insan hakları mahkemesi de buna dahil..gerekenin yapılmasını rica ederim..cep..05428332170

    Misafir, 20.11.2013 12:01:00

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu - EPDK adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu - EPDK
İşçi Blokları Mah.1483. Cadde, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 201 4000 Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu - EPDK

Aşağıdaki formu kullanarak Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu - EPDK ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...