Tel: (0212) 643 4508 veya (0212) 644 9755

Adres: Çakmak Mh. Soğanlı Caddesi, No: 49, Güngören, İstanbul, Türkiye


  kategoriler:
 • restoran
 • Bu firma 6 senedir faal

Ensar Piliç, İstanbul ili Güngören ilçesinde yer alıyor. Ensar Piliç yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ensar Piliç nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Her türlü gıda ürünleri bakkaliye ürünleri kuru ve yaş gıda ürünleri yiyecek ve içecek ürünleri şekerleme ürünleri kuruyemiş ürünleri dondurulmuş ve konserve edilmiş yiyecek maddeleri sebze ve meyve ürünleri tavuk büyükbaş ve küçükbaş hayvanların alımı satımı üretimini yapmak, ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

  Ensar Piliç
  Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
 • Telofanla siparis veriyorum ve her seferde tursu olmasin diyorum yine de tursulu geliyor ve soguk geliyor iskender beye buna bi cozumbbulsun

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ensar Piliç nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ensar Piliç konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ensar Piliç