Tel: (0212) 376 1000

Adres: Balmumcu Mh. Zincirlikuyu Yolu Sokak, No: 10, Pk: 34349, Şişli, İstanbul, Türkiye


Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş., İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Balmumcu Mah. mahallesinde (Zincirlikuyu Sokak) yer alıyor. Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü inşaat işlerini taahhüt etmek, Mühendislik müşavirlik ve kontrollük hizmetleri yapmak ve 19. 4. 2012 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş.
    Toplam 30 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...