Tel: (0284) 811 6009

Adres: Milli Kuvveter Cad. Enez Belediye Başkanlığı Enez Merkez, Enez, Edirne, Türkiye


Enez Belediyesi, Edirne ili Enez ilçesinde yer alıyor. Enez Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Enez Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Enez Belediyesi
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.6 puan aldı.
  • Sayın Başkan, size kasabası yakınında plaj sevdi ve onu tekrar tekrar ziyaret Bulgarian yazdı. Ama son ziyaretimde orada belediyeden kişi vardı ve hali arkasında çocuklar için kampa yakın benim araba / karavan / park günde 90 Türk Lirası bir ücret talep etti. Ben şarj abartılı ve deniz ziyaret eden tüm gelmeyecek düşünüyorum. Neden fiyatlar ve çalışanlara hiçbir belirti tahliye almak için 23.00 saat içinde orada gelir mi? Saygılarımızla Andrew Stoytchev

    15/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Enez Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Enez Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Enez Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Enez Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...