Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı logo

Tel: (0312) 212 6420

Adres: Türk Ocağı Caddesi, No: 2, Pk: 06100, Çankaya, Ankara, Türkiye


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Nasuh Akar Mah. mahallesinde (21. Sokak) yer alıyor. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
    Toplam 50 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.32 puan aldı.
  • Enerji bakani Taner Yildiz Beyin hayraniyim.bu güne kadar gelmiş geçmiş en dürüst insanlara saygili tek bakan tanidim.o da Taner bey.Kendisine kutluyorum.Su anda Dinardan geciyorum rüzgar santralleri yatirimin onunu actigi için sonsuz tesekkurler

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...