Tel: (0212) 570 7373

Adres: İncirli Çkm. No:, Bakırköy Adliye Sarayı Karşısı Hukukçular Sit. C BlokB Girirşi Osmaniye Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Endomer Gastroenteroloji, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Osmaniye Mah. mahallesinde (İncirli Çk) yer alıyor. Endomer Gastroenteroloji yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Endomer Gastroenteroloji nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Endomer Gastroenteroloji nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Endomer Gastroenteroloji konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Endomer Gastroenteroloji

1 görüş var

  • burası çok mukemmel bir yer bütün çalışanların alakası çok iyi ve çok başarılılar ve fiyatları siğortalılar için çok uygun....tavsiye ederim

    Misafir, 30.09.2010 13:52:00

Endomer Gastroenteroloji adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Endomer Gastroenteroloji
Osmaniye Mah.İncirli Çk, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 570 7373 Endomer Gastroenteroloji

Aşağıdaki formu kullanarak Endomer Gastroenteroloji ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...