Adres: Selçuklu, Yeniçağ Sk, 42070 Binkonutlar, , Konya, Türkiye


Emniyet Müdürlüğü Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu, Konya ili Selçuklu ilçesinde yer alıyor. Emniyet Müdürlüğü Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Emniyet Müdürlüğü Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Emniyet Müdürlüğü Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Emniyet Müdürlüğü Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Emniyet Müdürlüğü Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu

0 görüş var

Emniyet Müdürlüğü Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.53 puan almıştır.
Emniyet Müdürlüğü Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu
, Selçuklu, Konya.
Emniyet Müdürlüğü Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu

Aşağıdaki formu kullanarak Emniyet Müdürlüğü Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...