Tel: (0312) 226 7466

Adres: Piyade Mah. Ahi Elvan Cad. No: 53 Etimesgut, Ankara, Türkiye


Mahir Başer İlköğretim Okulu (Emirler İlköğretim Okulu), Ankara ili Etimesgut ilçesinde yer alıyor. Mahir Başer İlköğretim Okulu (Emirler İlköğretim Okulu) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mahir Başer İlköğretim Okulu (Emirler İlköğretim Okulu) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mahir Başer İlköğretim Okulu (Emirler İlköğretim Okulu) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mahir Başer İlköğretim Okulu (Emirler İlköğretim Okulu) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mahir Başer İlköğretim Okulu (Emirler İlköğretim Okulu)

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Mahir Başer İlköğretim Okulu (Emirler İlköğretim Okulu) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...