yazdır
 • Nereye: Emirhan İnşaat adresine

Emirhan İnşaat hakkında

Emirhan İnşaat Gıda San. ve Tic. Ltd. Şirketi, Her türlü inşaat yapı malzemesi, kum, çimento, kireç, tuğla, kirmit, seramik, çini, sıhhi tesisat malzemesi, hırdavat kömür alım satımı ve ticaretini yapmak. Her türlü inşaat hafriyat taahhüt işleri ile iştigal etmek etüd proje komisyonculuk müşavirlik ve mühendislik hizmetleri toplu konut ve kooperatif inşaatı yapmak menkul gayrimenkul ve arsa alıp satmak başka suretlerle de iktisap edip bunları elden çıkarmak alacak ve borçları için menkul ve gayrimenkuller üzerinde her türlü rehin ve ipotekler tesis etmek ve bunları tecdid temlik tebil ve feketmek. Türk Ticaret Kanununun 451. maddesi hükümler idaresinde şirketin yararı olan hallerde kefaletler almak ve vermek her çeşit krediler sağlamak kira akitleri yapmak ve bunlarla tapuya tescil etmek ve kaldırmak ayrıca inşaatlarda kullanılan ağaç demir plastik ve alüminyumdan mamül pencere ve kapıların imalatını yapmak. Şirket konusu ile ilgili bütün hakları iktisap borçlar iltizam edebilir lğzum göreceği menkul ve gayrimenkulleri alabilir satabilir bunların üzerinde her türlü ayni ve şahsi haklar mükellefiyetler tesis edebilir. Şirket alacakları için rehin ve ipotek kabul edebilir borçları için ipotek vetebilir ipotek ve rehinin kaldırılması nı isteyebilir her nevi teminat ve ipoteği alabilir verebilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Emirhan İnşaat için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar