Tel: (0212) 597 1667

Adres: Nene Hatun Mh. Fatih Caddesi, No: 300, Arnavutköy, İstanbul, Türkiye


Emirhan İnşaat, İstanbul ili Arnavutköy ilçesinin Nenehatun Mah. mahallesinde yer alıyor. Emirhan İnşaat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Emirhan İnşaat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü inşaat yapı malzemesi, kum, çimento, kireç, tuğla, kirmit, seramik, çini, sıhhi tesisat malzemesi, hırdavat kömür alım satımı ve ticaretini yapmak. Her türlü inşaat hafriyat taahhüt işleri ile iştigal etmek etüd proje komisyonculuk müşavirlik ve mühendislik hizmetleri toplu konut ve kooperatif inşaatı yapmak menkul gayrimenkul ve arsa alıp satmak başka suretlerle de iktisap edip bunları elden çıkarmak alacak ve borçları için menkul ve gayrimenkuller üzerinde her türlü rehin ve ipotekler tesis etmek ve bunları tecdid temlik tebil ve feketmek. Türk Ticaret Kanununun 451. maddesi hükümler idaresinde şirketin yararı olan hallerde kefaletler almak ve vermek her çeşit krediler sağlamak kira akitleri yapmak ve bunlarla tapuya tescil etmek ve kaldırmak ayrıca inşaatlarda kullanılan ağaç demir plastik ve alüminyumdan mamül pencere ve kapıların imalatını yapmak. Şirket konusu ile ilgili bütün hakları iktisap borçlar iltizam edebilir lğzum göreceği menkul ve gayrimenkulleri alabilir satabilir bunların üzerinde her türlü ayni ve şahsi haklar mükellefiyetler tesis edebilir. Şirket alacakları için rehin ve ipotek kabul edebilir borçları için ipotek vetebilir ipotek ve rehinin kaldırılması nı isteyebilir her nevi teminat ve ipoteği alabilir verebilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Emirhan İnşaat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Emirhan İnşaat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Emirhan İnşaat

Aşağıdaki formu kullanarak Emirhan İnşaat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...