Tel: 444 66 44

Adres: Emirgan Mahallesi, Emirgan Korusu, Emirgan, Sarıyer, İstanbul, Türkiye


Emirgan Korusu, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Emirgan Mah. mahallesinde (Koru Yolu Sokak) yer alıyor. Emirgan Korusu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Emirgan Korusu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.Emirgan Korusu Ulaşım


Toplu Taşıma Araçları İle:
Emirgan Korusu'na toplu taşıma araçlarıyla ulaşmak için bir İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirak kuruluşu olan İ. E. T. T. 'nin sahil yolundan Sarıyer 'e giden bütün otobüslerini kullanabilirsiniz. Emirgan durağından sonra 5 dakikalık bir yürüyüşün ardından sizi Emirgan Korusu 'ndaki Sarı ve Pembe Köşklerimizde bekliyor olacağız.

Özel Araç İle:
Emirgan Korusuna gelmek için Anadolu Yakasından; Çevre yolundan ulaşmak için; Fatih Sultan Mehmet Körüsü 'nün Avrupa yakasından Küçükarmutlu Sapağı 'nı kullanarak sahil yoluna ulaşmanız ve 1 no. 'lu yolu takip ederek Emirgan Korusu 'na ulaşmanız mümkün.

Emirgan Korusuna gelmek için Avrupa yakasından; Beşiktaş - Sarıyer arası sahil yolunu, Beşiktaş istikametinden Sarıyer istikametine doğru takip ederek Emirgan semtine kolayca ulaşabilirsiniz. Daha sonra Sarı Köşk ve Pembe Köşk ören yeri (sarı renkli) tabelalarımız Emirgan Korusu'na kadar size rehberlik edecektir.


0 görüş var

    Emirgan Korusu
    Toplam 46 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.72 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Emirgan Korusu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Emirgan Korusu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Emirgan Korusu

Aşağıdaki formu kullanarak Emirgan Korusu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...