Tel: (0216) 353 8133

Adres: Yunus Mah. Cumhuriyet Cd. Istıranca Sk. No: 30 Kartal, İstanbul, Türkiye


Emir Sencer İlköğretim Okulu, İstanbul ili Kartal ilçesinde yer alıyor. Emir Sencer İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Emir Sencer İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Emir Sencer İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Emir Sencer İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Emir Sencer İlköğretim Okulu

0 görüş var

Emir Sencer İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Emir Sencer İlköğretim Okulu
, Kartal, İstanbul.
+90(0216) 353 8133 Emir Sencer İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Emir Sencer İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...