Tel: (0212) 585 6607

Adres: Emin Ali Yasin İöo, Fatih, 34098 Seyitömer, , İstanbul, Türkiye


Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu, İstanbul ili Fatih ilçesinin Seyyid Ömer Mah. mahallesinde yer alıyor. Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu

0 görüş var

Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu adlı mekan, 55 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.24 puan almıştır.
Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu
Seyyid Ömer Mah., Fatih, İstanbul.
+90(0212) 585 6607 Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Emin Ali Yasin İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...