sgk-emeklilik-hizmetleri-genel-mudurlugu logo

Adres: Mithatpaşa Caddesi, No: 7, Sıhhiye, Çankaya, Ankara, Türkiye


sgk-emeklilik-hizmetleri-genel-mudurlugu, Ankara ili Çankaya ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Mithatpaşa Caddesi) yer alıyor. sgk-emeklilik-hizmetleri-genel-mudurlugu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. sgk-emeklilik-hizmetleri-genel-mudurlugu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


4 görüş var

  sgk-emeklilik-hizmetleri-genel-mudurlugu
  Toplam 229 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 10.59 puan aldı.
 • Nasıl bir siteminiz var nasıl bir hizmet anlayışınız. sizlere nasıl ulaşacak bu millet allah için şu telefon krizine bir çözüm bulun artık. Yönetim kadrosu koltuklarından kalkma zahmetinde bulunursa çözülür diye düşünüyorum.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • sayın yetkili arkadaşlar size yani emk sandığına ulaşmak çok güç hatta hiç ulaşamıyoruz.öncelikle telefon hatlarınızı daha gelişmiş hale getirebilirsiniz. veya bir kaç hat daha alınabilir ... saygılarımla

  5/ 5 yıldız
  ,

 • ben Türk silahlı kuvvetlerinde 21 yıl görev yaptım 31.12.2013 te emekli oldum emkli ikramiyemi zorlan 04.03.2014 tarihinde sgk dan aldığım yazı ile halkbankasından alabildim fakat hala maaşım yok maaş hesabım açılmamış bankadan bana açılmamış diyorlar mağdurum ve sgk yı bu konuda kınıyorum oyaka evraklar gittikten 3 gün sonra bütün ödemelerimi yaptılar emekli maaş sistemimi ayarladılar sgk acaba ne yapıyor merak ediyorum emekli sandığına telefonlarla ulaşılmıyor anlayamadım biz nerede yaşıyoruz belki, ugandada bile bu işler daha kolaydır yinede bir devlet kurumu olduğu için saygılarımla.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Merhabalar Ben 1990 yılından itibaren Emekli sandığına bağlı olarak türk telekom da çalışıyordum 2007 yılından dan itibare telekomdan ayrılıp Türksat il müdürlügünde emekli sandığına bağlı olarak çalışmaya başladım 2010 yılında türksat genel müdürlüğü bizim durumumuzda değişiklik yapmış işteğe balı olarak prim yatırmaya başlamış benim sizden talabim 1990 yılından 2010 yılına kadar olan hizmet dökümümü istiyorum Sosyal Güvenlik Kurumuna başvurdum oğlumun sağlık hizmetlerinden faysdalanması için 1990 yılından 2010 yılana kadar çalışdığım dönem ait bilgilere ulaşamadıklarını belirttiler bu dökümü bana gönderebilirmisiniz telefonla size ulaşmak imkansız İyi çalışmalar. telefon numaram 543 711 9312 iş telefonum 258 263 98 52 fax 258 263 98 82 Adres Sırakapılar mahallesi saltak caddesi no:96/A DENİZLİ Benden istediğiniz bir bilgi varsa bana dönerseniz sevinirim.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak sgk-emeklilik-hizmetleri-genel-mudurlugu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak sgk-emeklilik-hizmetleri-genel-mudurlugu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: sgk-emeklilik-hizmetleri-genel-mudurlugu